ENKLAWA KLASYCZNEGO MĘŻCZYZNY

WŁOSKI STYL

I SZLACHETNE

TKANINY

M.Ceran to nowa marka na polskim rynku mody męskiej. Inspirowane pełnym nonszalancji stylem włoskiej ulicy. To połączenie doskonałego kroju z najwyższą jakością tkanin i starannością wykonania. Zapewniają jednocześnie komfort i poczucie niewymuszonej elegancji. M.Ceran to jedyne w swoim rodzaju marynarki bez konstrukcji – pozbawione poduszek i podszewki, miękko i w naturalny sposób dopasowują się do sylwetki. Stają się niemalże drugą skórą. Będą ulubionym modelem w szafie każdego mężczyzny. Marynarką, która w zależności od dobranych dodatków ubiera na wiele okazji.

 

KRÓTKIE SERIE

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ -ŚWIETNE CENY

TOPOWE

WŁOSKIE

TKANINY

BEZ KONSTRUKCJI,

BEZ PODSZEWKI

MARYNARKI M.CERAN

Poniżej znajduje się zestawienie wybranych modeli wraz z krótką specyfikacją. Tkaniny będące mieszanką szlachetnych wełen, kaszmiru, jedwabiu i alpaki robią ogromne wrażenie. Są bardzo miłe w dotyku. Aby w pełni zrozumieć wyjątkowość dostępnych u nas marynarek zachęcamy do wizyty w butiku na ulicy Grodzkiej 5 we Wrocławiu, gdzie mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i miłą atmosferę.

Marynarka wełniana ruda jodła

1190 zł

Marynarka uszyta z najwyższej jakości tkaniny z owczej wełny o oryginalnym rysunku szerokiej jodły powstałej za splotu przędzy w różnych odcieniach (ciepłego beżu, rdzy i brązu). Tkanina trwała, ciepła, miękka i sprężysta posiadająca doskonale walory użytkowe; odporna na zagniecenia.

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna

 

 

Marynarka tweed donegal zielony

1190 zł

O tkaninie : tweed Donegal swą nazwę wziął od irlandzkiego hrabstwa leżącego na północnym krańcu wysp; tradycyjnie tkanina wytwarzana była z przędzy wełnianej w dwóch odcieniach, często z dodatkowo wplatanymi akcentami kolorystycznymi. Tkaninę z której wykonana jest nasza marynarka, mimo iż utkaną we włoskiej prowincji Prato, możemy przedstawić jako doskonały przykład donegalu. Płócienny splot, ciemnooliwkowa osnowa, wątek w odcieniu jasnej rezedy dają w efekcie niezwykle ciekawy, niespotykany odcień zieleni lekko nakrapianej akcentami żółci, pomarańczu i turkusu.

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna

 

Marynarka tweed donegal szara

1190 zł

O tkaninie : tweed Donegal swą nazwę wziął od irlandzkiego hrabstwa leżącego na północnym krańcu wysp; tradycyjnie tkanina wytwarzana była z przędzy wełnianej w dwóch odcieniach, często z dodatkowo wplatanymi akcentami kolorystycznymi. Tkaninę z której wykonana jest nasza marynarka, mimo iż utkaną we włoskiej prowincji Prato, możemy przedstawić jako doskonały przykład donegalu. Płócienny splot, grafitowa osnowa, biały wątek, drobiny czerni i ślady szałwiowej zieleni stanowią o niezwykłej urodzie i oryginalności tkaniny.

 

Tkanina podstawowa: 70% wełna, 30% jedwab

 

Marynarka dwurzędowa jasnobeżowa krata

1290 zł

Marynarka dwurzędowa, uszyta z niezwykle interesującej mieszanki przędz: alpaki, wełny owczej i kaszmiru. Nieznaczna (7%) domieszka poliamidu wzmacnia i stabilizuje te wyjątkowo delikatne włókna. Tkanina jest miękka i lekka, niepodatna na gniecenie. Jasnobeżowa krata o raporcie 9x10cm stanowi o wyjątkowej urodzie marynarki, którą łatwo można zestawiać z gładkimi koszulami w klasycznej bieli lub błękicie.

 

 

 

Tkanina podstawowa:

43% alpaka, 42% wełna, 8% kaszmir, 7% poliamid

Marynarka wełniana w kratę księcia Walii ciemnobrązowa

1190 zł

Marynarka uszyta z najwyższej jakości tkaniny z owczej wełny w kratę- wzór księcia Walii ( Prince of Wales) dyskretna brązowa krata z cienką ciemnoniebieską nitką. Tkanina trwała, ciepła i sprężysta posiadająca doskonale walory użytkowe; odporna na zagniecenia.

 

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna

Marynarka wełniana szara jodła

1190 zł

Marynarka uszyta z najwyższej jakości tkaniny z owczej wełny o oryginalnym rysunku drobnej jodełki ( fishbone/heringsbone) powstałym ze splotu przędzy w dwóch odcieniach (jasnoszary i czarny). Tkanina trwała, ciepła, miękka i sprężysta posiadająca doskonale walory użytkowe; odporna na zagniecenia.

 

 

Tkanina podstawowa: 100% wełna

FW 2019/2020

WROCŁAW, UL. GRODZKA 5